گروه مدیکار فعالیت رسمی خود را از سال 95 آغاز کرده و تا هم اکنون در حال فعالیت در این زمینه است .

حوزه فعالیت گروه مدیکار در زمینه تجارت در دنیای اینترنت می باشد و همزمان در حین آموزش کسب و کار اینترنتی در بستر اینترنت اقدام به تاسیس یک فروشگاه اینترنتی به منظور تهیه و توزیع محصولات سنتی و ارگانیک نموده است که محصولاتی مانند انواع نان ها ، پوشاک سنتی ، محصولات ارگانیک مثل برنج ، عدس ، عسل و غیره را ارائه نموده است و محصولاتی را نیز در آینده عرضه خواهد کرد .

گروه مدیکار سایتی دیگری با آدرس www.modikar.com را طراحی نموده که خدمات آموزش تجارت الکترونیک را در این سایت به کارآموزهای عزیز ارائه میکند . در این سایت دوره های مختلف آموزش کسب و کار آنلاین ، فصل های مختلف دوره ها ، کتاب های الکترونیکی ، ویدئو ها و مقالات رایگان برای علاقه مندان ارائه شده است .

در حال حاضر گروه مدیکار دارای 5 عضو اصلی می باشد که در حال فعالیت در بحث تجارت الکترونیکی می باشند .

1 – مهندس مهدی سنجه ونلی

2 – مهندس عمران گیلکی

3 – مهندس ماهره اسلامی فر

4 – مهندس بهروز کوچکی

5 – مهندس مسعود فاطمی

دفتر مرکزی گروه مدیکار واقع در استان گلستان ، شهرستان گنبد کاووس ، بلوار شادی ، بازار بزرگ تجاری روس ها ، طبقه بالا ، پلاک 2 می باشد .

در حال حاضر محصولات گروه مدیکار از دسته : پوشاک محلی ، انواع نان های سنتی ، محصولات ارگانیک ، محصولات فیزیکی دوره های کسب و کار اینترنتی می باشد و در آینده ای نزدیک محصولات آرایشی و بهداشتی بانوان را عرضه خواهد کرد تا بتوانیم نیاز کاربران خود را تامین کنیم .

نکته بعدی در رابطه با گروه مدیکار و نحوه خدمات این گروه ، ارائه گارانتی بازگشت وجه برای تمامیه محصولات خود است . این گروه متعهد می شود اگر کاربری به هر دلیلی بعد از تهیه هر یک از محصولات از آن ناراضی بود ، بعد از هماهنگی های لازم همه مبلغ پرداختی او را باز خواهیم گرداند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *